ÚVOD 
CENNÍK 
GALÉRIA 
KONTAKT 

Kameraman na svadbu, stužkovú, firemné a rodinné udalosti

Počas života nás stretnú príjemné, ale aj tie menej príjemné udalosti. Okamihy, ktoré sa udejú v živote sú spomienkou, na ktorú budete chcieť často spomínať. Či už ide o svadbu, stužkovú, životné jubileum, krst alebo inú významnú udalosť, často si ju budete chcieť pripomíňať buď z fotografií, alebo z videozáznamu. Keď ten, koho teraz hľadáte je kameraman, ktorý je cenovo prijateľný, a pritom robí kvalitné vieozáznamy, tak ste tu správne.

Kamerovaniu sa venujem už niekoľko rokov, počas ktorých som nadobudol viacero skúseností potrebných k zhotovovaniu takmer profesionálneho videozáznamu, s umeleckými prvkami. Svadobné video dodávam v DVD HD formáte. Kamerujem v Bratislave a v jej okolí.

K zhotovovaniu videozáznamu používam inovatívnu video kameru CANON XA-10 obsahujúcu profesionálnu technológiu spoločnosti Canon v jednom ultra kompaktnom tele. Výnimočná funkčnosť a všestrannosť zaručuje vynikajúci video a audio výkon a zároveň vďaka kompaktnému telu vynikajúcu mobilitu.

Z dôvodu zlepšenia kvality videozáznamu k natáčaniu používam aj druhú videokameru umiestnenú na stojane, a profesionálny smerový mikrofón. Pre dosiahnutie umeleckejšieho záznamu môžem použiť vozík kamera dolly a prenosné krátke kolajnice.

Video záznam zhotovujem a dodávam v HD formáte v rozlíšení 1920x1080, respektíve v HD READY formáte v rozlíšení 1280x720. Samozrejmosťou je zhotovenie viacerých kópií a potlač na DVD médiách.

Pri natáčaní často spolupracujem s profesionálnym fotografom Petrom Flimelom, preto viem zabezpečiť aj cenovo zvýhodnený fotografický a kamerový záznam udalostí, alebo tretiu kameru.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© 2012-19 DAJOS SOFT
keywords: svadobny kameraman, kameraman na svadbu, svadba kameraman, stuzkova kameraman