ÚVOD 
CENNÍK 
GALÉRIA 
KONTAKT 

Kameraman na svadbu, stužkovú, firemné a rodinné udalosti

Počas života nás stretnú príjemné, ale aj tie menej príjemné udalosti. Okamihy, ktoré sa udejú v živote sú spomienkou, na ktorú budete chcieť často spomínať. Či už ide o svadbu, stužkovú, životné jubileum, krst alebo inú významnú udalosť, často si ju budete chcieť pripomíňať buď z fotografií, alebo z videozáznamu. Keď ten, koho teraz hľadáte je kameraman, ktorý je cenovo prijateľný, a pritom robí kvalitné vieozáznamy, tak ste tu správne.

Kamerovaniu sa venujem už niekoľko rokov, počas ktorých som nadobudol viacero skúseností potrebných k zhotovovaniu takmer profesionálneho videozáznamu, s umeleckými prvkami. Svadobné video dodávam v DVD HD formáte. Kamerujem v Bratislave a v jej okolí.

K zhotovovaniu videozáznamu používam inovatívnu video kameru PANASONIC HC-X1E. Tento profesionálny kamkordér určený na snímanie z ruky je vybavený novonavrhnutým objektívom LEICA DICOMAR 4K s 24 mm širokouhlou ohniskovou vzdialenosťou a 20-násobným optickým priblížením. Poskytuje mobilitu, vďaka ktorej je možná profesionálna produkcia videí s rozlíšením 4K pri snímkovaní 50p.

Z dôvodu zlepšenia kvality videozáznamu k natáčaniu používam aj druhú videokameru umiestnenú na stojane, a profesionálny smerový mikrofón. Pre dosiahnutie umeleckejšieho záznamu môžem použiť vozík kamera dolly a prenosné krátke kolajnice.

Video záznam zhotovujem a dodávam vo FULL HD formáte v rozlíšení 1920x1080. Samozrejmosťou je zhotovenie viacerých kópií a potlač na DVD alebo Blu-Ray médiách.

Pri natáčaní často spolupracujem s profesionálnym fotografom Petrom Flimelom, preto viem zabezpečiť aj cenovo zvýhodnený fotografický a kamerový záznam udalostí, alebo tretiu kameru.

 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
© 2012-2020 DAJOS SOFT
keywords: svadobny kameraman, kameraman na svadbu, svadba kameraman, stuzkova kameraman, kameraman bratislava